Dunachange Exchange

VALUTAVÉTEL (BUY)ELADÁS (SELL)
EUREuro322,20323,50
USDUSA dollár281,00282,00
GBPAngol font357,50361,00
CHFSvájci frank282,00285,00
PLNLengyel zloty75,0075,80
CZKCseh korona12,4012,70
HRKHorvát kuna43,5044,50
SEKSvéd korona30,4031,00
NOKNorvég korona33,1033,60
DKKDán korona42,8043,50
CADKanadai dollár213,00216,00
AUDAusztrál dollár204,00207,00
RONRomán lej69,5071,00
BGNBolgár leva165,00173,00
RUBOrosz rubel4,154,80
JPYJapán yen2,522,59
UAHUkrán hryvna10,3012,00
TRYTörök líra42,0058,00
RSDSzerb dínár2,803,00
ILSIsraeli Sheqel63,0078,00
HKDHong Kong Dollar2039

Phone : 06 30 410 1414
E-mail : dunachange@gmail.com
Cím : 1067 Budapest , Teréz körút 35
Our services:    account currency – currency sale – convert currencies other currency