Dunachange Exchange

VALUTAVÉTEL (BUY)ELADÁS (SELL)
EUREuro324,00324,80
USDUSA dollár280,30281,50
GBPAngol font365,50368,00
CHFSvájci frank281,60284,00
PLNLengyel zloty75,6076,50
CZKCseh korona12,4012,70
HRKHorvát kuna42,5044,00
SEKSvéd korona30,6031,00
NOKNorvég korona33,6034,00
DKKDán korona42,5044,00
CADKanadai dollár213,00216,00
AUDAusztrál dollár198,00201,00
RONRomán lej69,0070,50
BGNBolgár leva161,00175,00
RUBOrosz rubel3,804,50
JPYJapán yen2,452,50
UAHUkrán hryvna10,0012,00
TRYTörök líra40,0058,00
RSDSzerb dínár2,703,00
ILSIsraeli Sheqel63,0078,00
HKDHong Kong Dollar2039

Phone : 06 30 410 1414
E-mail : dunachange@gmail.com
Cím : 1067 Budapest , Teréz körút 35
Our services:    account currency – currency sale – convert currencies other currency